dr_3

Yazılım ve Donanım Geliştirme

Bankacılık ve Finansal Teknolojiler (FinTech) alanında müşterilerimizin her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmek için hem donanım hem de yazılım boyutunda en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

ATM Terminal Yazılımı : ATM ekranında müşterinin olası davranış tarzlarını tanımlayarak, beklentileri en iyi karşılayacak tasarım ile ürün ve hizmetin doğru karışımını sunmayı amaçlar.
ATM Switch Yazılımı : ATM ve Kart işlemlerini uygun ağa verimli bir şekilde yönlendirir ve en son endüstri standartlarına uygun şekilde çalışır.
ATM Servis Yazılımı : ATM ağlarını en verimli şekilde çalıştırmak isteyen bankalar için ATM işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar ve ISO / XFS Protokolü standartlarına uyumludur.
ATM Monitoring Yazılımı : Bir ATM ağını tek bir merkezi konumdan izlemenizi ve yönetmenizi sağlar. Bu dinamik araç, ATM operasyon personelinin bankanın tüm ATM ağının tam olarak görülebilmesini sağlayan bir grafik kullanıcı arayüzüne sahiptir.
ATM Manage Donanımı : Bir ATM’de kontrol edilmesi istenen tüm bileşenler, bu donanımda bir araya gelir ve ATM Monitoring yazılımımız ile birleşerek Şube dışı ATM’lerde mükemmel altyapı izleme ve yönetimi sağlar.

Dgi-Works-Yerli-Atm-Yazılım-Hizmeti1
Dgi-Works-ATM-Teknik-Servis-ve-Bakım-Himzeti

Teknik Servis ve Bakım

DgiWorks olarak gerek imal ettiğimiz ürünlere sağladığımız garanti hizmeti, gerekse halihazırda müşterilerimize sunduğumuz teknik
servis ve bakım anlaşmaları gereği Türkiye’nin 81 iline ve Kıbrıs’a İstanbul, Ankara ve İzmir merkezli olarak yıl boyu kesintisiz teknik
servis hizmeti sağlamaktayız.

.

dr_6

ATM Kiralama

Bankaları yüksek ATM alım maliyetlerinden kurtaracak bu çözümümüz ile,

  • Türkiye’de istenilen yere
  • İstenilen marka ve model ATM’yi
  • Aylık sabit düşük kira ücret ile

kuruyor ve kira boyu garanti ve teknik servis hizmeti veriyoruz.

.